Dijital Çağın Öncü Kadınları - Söz Gazetesi

2 Haziran, 2020 | Nalan Kurt | 0 | 395


NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, e-ticaret ile iş dünyasında farklılık sergileyen iş kadınları ve şirketin çözüm ortaklarına telekonferans yöntemiyle seslendi. Kurt, e-ticarette kadın girişimcilerin gösterdiği başarının dikkat çekici olduğunu söyledi.

Dijitalleşmenin hayatın her evresinde kendini gösterdiğine dikkat çeken NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Artık herkes online platformlar üzerinden iletişim kuruyor. İnternet kullanımının artışıyla beraber mağazalar da internete taşınmaya başladı. İnsanlar alışverişlerini artık internet üzerinden yapıyor. Yani e-ticaret hızla büyüyor ve birçok kişiye yeni iş olanakları sunuyor. Kadınlar da iş dünyasında aktif oldukları kadar e-ticarette de aktif olmaya başladı ve e-ticarete daha çok kadın girişimciyi kazandırmayı hedeflediğimiz, aynı zamanda e-ticarette başarı için stratejileri anlattığımız bir webinar düzenledik. ‘E-ticarette başarılı olmak için neler yapılmalı, yapılan hatalar neler ve nasıl daha çok insana ulaşırsınız?’ gibi soruların ve çok daha fazlasının cevabını verdiğimiz başarılı bir etkinlik oldu. Dijital çağın öncüsü olan değerli katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Dijital sektörde kadınların sesi artık çok daha gür çıkacak” dedi.

NLKSOFT KADIN GİRİŞİMCİLERİN HİZMETİNDE
Nalan Kurt, şirket olarak kadın girişimcilere hizmete büyük önem verdiklerini kaydederek, “NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş., güçlü altyapısı ve 14 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet vermektedir. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibimiz ile birlikte sayısız başarıya imza attık. NLKSOFT hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Küçük büyük gözetmeksizin her sektörden müşterisine web tasarım, programlama ve web tabanlı yazılım hizmetleri veren yazılım ve bilişim firmasıdır. Gelişen internet teknolojilerine bağlı olarak ürün satışlarının internete taşınması kaçınılmaz olmuş ve e-ticaret günümüzde firmalar için çok önemli bir olgu olmuştur” diye konuştu.

  •  
  • > 

YORUM YAP