Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş.

20 Ekim, 2020 | Nalan Kurt | 0 | 887


 

NLK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş güçlü altyapısı ve 14 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet vermektedir. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibimiz ile birlikte sayısız başarıya imza attık.

Bu yolda “Gelecek Teknolojiyle Güzel Gelecek” diyerek teknoloji ve interneti birleştirip kendi programlarımızı geliştirdik. Sektörde edindiğimiz tecrübemizi de katarak, kullanıcı hatalarını en aza indirmek adına programlarımızı bulutta yazdık. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek adına; sistemlerimizde yapay zeka teknolojilerinden tutun birçok yeni interaktif çözümler kullandık ve her şeyi internete taşıdık. Türkiye’nin her köşesinde ve Dünya’da birçok ülkede NLK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. yazılımlarının satışını yapan iş ortaklarına ulaştık. Gaziantep ve İstanbul’da toplam 2 ofisimiz bulunmaktadır.

NLKSOFT yazılımları akıllı, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostudur. Aynı zamanda tüm firmalara istek ve beklentilerine çözüm odaklı olacak şekilde cevap vermektedir.

 
NLKSOFT E-TİCARET PROGRAMI

Teknolojinin giderek artmasıyla, ticaretin artık yerini E-ticarete bıraktığını görmekteyiz. Nlksoft E-ticaret programı size bu aşamada teknolojiye kolaylıkla ayak uydurmanızı sağlayarak istekleriniz doğrultusunda yüksek hizmet kalitesiyle mağazanızı internete taşımanıza yardımcı olmaktadır. Yani ürün satışlarınızı internet üzerindeki mağazanızdan satmanıza yardımcı olmaktadır.

   Nlksoft hızlı, akıllı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sistemidir. Globalleşen dünyada gelişen internet teknolojilerine bağlı olarak ürün satışlarının internete taşınması kaçınılmaz bir hal alırken, e-ticaret günümüzde firmalar için çok önemli bir olgu olmuştur.

E-ticaret; ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması, işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısacası e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır. E-Ticaret sadece ticaret kavramını değil, işletme, teknoloji ve bilişim başta olmak üzere birçok dünya çapında dillere sahip bir iş branşıdır. Günümüz de en seçkin girişim dallarından tutun, birçok markanın gücüne güç kattığı, kurulması kolay ve az maliyetli olan bir sanal mağazacılıktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte E-ticarete duyulan ilgi günden güne artmaya devam etmektedir. Birçok rakibinizin olduğunu unutmayın ve mağazanızı E-ticarete taşımakta geç kalmayın. Nlksoft sizlere bu konuda yüksek performans gücüyle hizmet vermeyi hedeflemektedir.


NLKSOFT TOPLU SMS HİZMETİ

Toplu SMS günümüzde insanlara ulaşabilmenin en önemli yoludur. Müşterilere ulaşma olgusu her geçen gün önem kazanmaktadır. Cep telefonu ve internet insanlara ulaşmak için en ideal yollardır. Bu ikisini bir araya getiren Toplu Sms Panelimiz her sektöre yönelik müşteri ve firma arasında hızlı
ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır.İnternete bağlı olduğunuz her noktadan kolayca müşterilerinize sms gönderebilirsiniz. Böylece marka bilinirliğinizi artırarak müşteri trafiğinizi büyütmektedir.

 


E-DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

E-dönüşüm süreçlerine duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına anlaşmalarımızı yaparak bu iş süreçlerinde de hizmet vermeye başladık. E-Fatura, E-imza, E-defter, kep gibi alanlarda da aktif olarak hizmet sağlıyoruz.

 

 NLKSOFT KURUMSAL İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ


Kurumsal web sitesi sizi rakiplerinizden ayıran ve ayrıştıran, markanızın iletişim stratejisine uygun ve potansiyel müşterilerinize "bu markayla çalışmalıyım" dedirten web sitesidir. Kurumsal web sitesi paketlerimiz firmanızın logosu ile uyumlu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor. Bizler Yüzlerce firmaya hedef ve istekleri doğrultusunda; hızlı, kullanım kolaylığı sağlayan, güvenli kurumsal web sitesi hizmeti sağladık.

  •  
  • > 

YORUM YAP