NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. 16. kuruluş yıldönümünü Gaziantep Plaza Otel’de kutladı.

13 Ağustos, 2022 | Nalan Kurt | 0 | 176


NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. 16. kuruluş yıldönümünü Gaziantep Plaza Otel’de kutladı.
Programa Konya  İstanbul  Diyarbakır  Adıyaman  Mardin  Osmaniye  Adana Mersin  Kilis  Şanlıurfa  İskenderun ve Batman’dan firmanın iş ortakları ve bayileri katıldı. Gaziantep kurum ve kuruluş müdürleri ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı programda firmanın 16 yılda gerçekleştirdiği çalışmaların sinevizyon gösterimi yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt’un evsahipliğinde gerçekleşen programda müzik dinletisi ve yemek ikramı yapıldı. TÜRKİYE VE DÜNYADA 127 İŞ ORTAĞI..
Türkiye ve Dünyada 127 iş ortağıyla yoluna devam ettiklerini belirten Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt  NLKSOFT’un yeni projeleri ve dijital planlamalarından bahsetti. Firmalarının  dijitalleşmeye dair ürettiği yeni markaları hakkında bilgi veren Kurt  16. yıldönüm etkinliğinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklara teşekkür etti. KATKI SUNANLARA VE DEĞER KATANLARA PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Programda NLKSOFT’la çalışan bayilere ve firmaya değer katanlara plaket takdimi yapıldı. Sürpriz çekilişlerin yapıldığı etkinlikte  talihlilere çeşitli hediyeler dağıtıldı. NLKSOFT’un 16.yılına özel yaş pasta  firmanın teknik ekibi tarafından kesildi. Program  hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

  •  
  • > 

YORUM YAP