nlksoft Dünya Markası Olma Yolunda İlerliyor - Güneş Gazetesi

27 Mart, 2020 | Nalan Kurt | 0 | 502


NLKSOFT, güçlü altyapısı ve 13 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet veriyor. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibi ile sayısız başarıya imza attı.

2018 yılı ile bayilik yapısına geçen NLKSOFT, yurt içi, yurt dışına güçlü bir bayilik ağı oluşturarak Türkiye’de ve başta Amerika, İngiltere ve Fransa olmak üzere 11 ülkede bulunan iş ortaklarıyla hizmet veriyor. Gaziantep’ten dünya pazarlarına açılan yerli e-ticaret ve e-ihracat alt yapı sağlayıcısı olan NLKSOFT’un Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, e-ticaret ve e-ihracat ile kalmayıp e-fatura, e-imza gibi e-dönüşüm alanlarında, toplu sms, kurumsal web içerik yönetimi ve mobil uygulama gibi birçok alanda da alt yapı hizmeti sunduklarını söyledi.

Nalan Kurt, e-ticaret ve e-ihracat alanında firma olarak meslek örgütleri ve odalarla işbirliği içerisinde çok sayıda eğitim düzenlediklerini ve birçok üniversitede konferanslara katıldıklarını ifade ederek, “e-imza, e-fatura, kep gibi bu iş süreçlerinde de hizmet veriyoruz. Gaziantep artık bilişim sektöründe de hak ettiği noktaya geliyor. Son yıllarda peş peşe aldığımız ödüller hem firmamız hem de Gaziantep için gurur verici” dedi

  •  
  • > 

YORUM YAP